KONST / Litografier / Färglitografi 13767210
nr 1376 7210
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Kust. Signerad, numrerad 69/100, daterad 1982. Motivet: 13x19cm, yttermått inklusive ram: 28x33 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:30:20
100 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman